Правила використання

 1. Загальні положення

1.1. Ця Угода встановлює правила користування сайтом novobudova.com.ua (далі – Сайт), а також регулює порядок розміщення фізичними особами (далі – Користувачами) матеріалів на Сайті. Адміністрація Сайту залишає за собою право періодично вносити зміни в умови Угоди. Актуальна версія умов розміщується на Сайті на сторінці http:// novobudova.com.ua/pravila-vikoristannya/. Розміщення матеріалів користувачем на Сайті після зміни умов Угоди розглядається як згода користувача зі зміною умов.
1.2. Ця Угода може бути змінена Адміністрацією без будь-якого спеціального повідомлення Користувача. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення на порталі.
1.3. Правовідносини, що виникають між Користувачем і Адміністрацією, в зв’язку з виконанням цієї Угоди, регулюються законодавством України.

 1. Взаємодія

2.1. Сайт надає Користувачам інтернет-сервіси (сайт, функцію коментування та один інтерактивні ресури (далі в цілому-Сервіс), можливість розміщення своїх матеріалів на безоплатній основі.
2.2. Для того щоб скористатися всіма функціями і Сервісами сайту, Користувач повинен пройти процедуру реєстрації.
2.2.1. Заповнити реєстраційну форму;
2.2.2. Адміністрація разі не здійснює перевірку наданої Користувачем інформації на предмет дійсності і не несе відповідальності перед будь-якими третіми особами за точність і достовірність такої інформації; НЕ розцінює надається Користувачем інформацію в якості персональних даних, що підлягають спеціальному захисту відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
2.2.3. Користувач персонально несе відповідальність за безпеку свого логіна і пароля, а також повну відповідальність за всі дії, які будуть здійснені Користувачем в процесі використання електронної пошти і сервісів Порталу;
2.2.4. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація має право збирати і зберігати реєстраційні дані Користувача (в разі отримання таких), в рамках Сервісу з метою виконання положень цієї Угоди.
2.3. Всі питання надання прав доступу до мережі Інтернет, купівлі та встановлення для цього відповідного обладнання і програмного забезпечення вирішуються Користувачем самостійно і не підпадають під дію цієї Угоди.
2.4. Адміністрація не здійснює будь-який контроль і не несе відповідальності за зміст листування користувачів, за винятком випадків, передбачених законодавством України.
2.5. Розміщення Матеріалів і використання Сервісів є пост-модерується, тобто, модератор ознайомлюється з матеріалами після розміщення таких матеріалів Користувачем на Сайті. Якщо який-небудь матеріал порушує правила користування Сайтом і / або є таким і / або містить інформацію, яка вступає в протиріччя з вимогами чинного законодавства, такий матеріал підлягає видаленню.

 1. Розміщення матеріалів на Сайті / Запозичення матеріалів

3.1. Користувач гарантує, що має всі необхідні юридичні права на використання матеріалів, що розміщуються ним на Сайті, а також отримав згоду всіх осіб, зображених в матеріалах, на таке використання. Користувач гарантує, що розміщення матеріалів на Сайті і їх використання не порушує будь-які права третіх осіб (в тому числі авторські, суміжні та ін.).

Матеріали, що розміщуються на Сайті, не повинні порушувати чинне законодавство (в тому числі ображати честь і гідність третіх осіб, сприяти розпалюванню релігійної, расової або міжнаціональної ворожнечі і т.п.).

У разі виникнення сумнівів у наявності у Користувача прав, зазначених у п.3.1., А також в разі порушення Користувачем п.3.2. цієї Угоди Адміністрація Сайту залишає за собою право видалити розміщені користувачем матеріали, що порушують відповідні вимоги. У разі видалення двох або більше матеріалів, розміщених одним користувачем, він визнається систематичним порушником і його реєстрація на Сайті анулюється.

При розміщенні матеріалів на Сайті користувач безоплатно надає Адміністрації Сайту не виключне право на використання, відтворення, поширення, переробку, створення похідних творів, а також на демонстрацію матеріалів і доведення їх до загального відома через Сайт.

Встановлюється користувача, що матеріали, розміщені на сайті, стають доступними третім особам, а тому виникає ризик їх несанкціонованого використання поза волею Адміністрації Сайту. У будь-якому випадку відповідальність за несанкціоноване копіювання і використання матеріалів, розміщених користувачем, несуть особи і організації, неправомірно використовували такі матеріали.

Будь-яке запозичення / копіювання матеріалів, розміщених на Сайті, заборонено, якщо на таке запозичення / копіювання ніхто не почув попередню згоду авторів та Адміністрації сайту. Адміністрація Сайту залишає за собою право проводити вибірково попередню модерацію матеріалів, що розміщуються користувачами, і в разі виявлення порушень законодавства України або положень цієї Угоди відхилити розміщення.

3.8.Размещаемие на Сайті Матеріали не повинні містити:

 • матеріалів, які є незаконними, шкідливими, загрозливими, такими, що ображають моральність, честь і гідність, права та охоронювані законом інтереси третіх осіб, наклепницькими, такими, що порушують авторські права, пропагують ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, соціальною ознаками, що сприяють розпалюванню релігійної, расової або міжнаціональної ворожнечі, містять сцени насильства, або нелюдського поводження з тваринами, і т.д. встановлених законом України «Про мораль» і Конституцією України;
 • обмеження прав меншин;
 • видачі себе за іншу людину або представника організації і / або співтовариства без достатніх на те прав, у тому числі за співробітників і власників Адміністрації, а також введення в оману щодо властивостей і характеристик будь-яких суб’єктів або об’єктів;
 • матеріалів, які Користувач не має права робити доступним згідно із законом або згідно яким-небудь контрактним відносинам;
 • матеріалів, які порушують права на будь-який патент, торгову марку, комерційну таємницю, копірайт або інші права власності та / або авторські і суміжні з ним права третьої сторони;
 • не дозволяється: завантажувати, розміщувати або передавати іншим способом нав’язливу рекламу, кореспонденцію «спам», «листи щастя», запрошення до участі у фінансових пірамідах або нав’язувати послуги іншим способом;
 • матеріалів, що містять комп’ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп’ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в інтернет;
 • умисного і / або випадкового порушення будь-яких застосовних місцевих, державних або міжнародних законів;
 • збору та зберігання персональних даних інших користувачів;
 • неузгодженої передачі записів рекламного, комерційного або агітаційного характеру;
  реклами наркотичних засобів;
 • записів на будь-чию адресу, що містять грубі і образливі вирази і пропозиції;
  записів, що містять матеріали порнографічного характеру.

Забороняється мати більше одного аккаунта (клону), якщо порушуються правила сайту або відбувається накрутка рейтингу. У разі порушення угоди, аккаунт буде забанений (вилучено), без будь-якого попередження.

Інформація для правовласників

Сайт novobudova.com.ua є загальнодоступним для всіх зареєстрованих користувачів і попередня модерація всіх вступників матеріалів не може здійснюватися з об’єктивних причин. У зв’язку з цим Адміністрація Сайту не несе відповідальності за розміщувану користувачами на Сайті інформацію і матеріали, проте докладає всіх можливих зусиль для запобігання та припинення порушень авторських прав на Сайті.

Якщо ви є правовласником виключних майнових прав на будь-які розміщені на сайті матеріали, включаючи виключні права на відтворення, поширення, публічний показ, на доведення до загального відома, і ваші права тим або іншим чином порушуються з використанням даного ресурсу, ми просимо негайно зв’язатися з Адміністрацією.

Для цього необхідно надіслати на електронну пошту info@ novobudova.com.ua; скан листа за підписом уповноваженого представника правовласника, в якому вказати наступну інформацію:

 • Інформацію про об’єкт авторського права (найменування, реєстрація в Роспатенті, якщо це може бути застосовано, і т.п.).
 • Інформацію про правовласників, для юридичної особи – найменування, адреса, докласти скан документа про державну реєстрацію.
 • Інформацію про представника правовласника, який підписав лист (ПІБ, посада, докласти скан довіреності або наказу / протоколу про призначення – для Генерального директора).
 • Звідки сторінки Сайту, де розташовані матеріали, права на які належать Правовласнику.
 • Опис суті порушення прав (чому поширення даної інформації заборонено Правовласником).
 • Дату і підпис.

Протягом 10 днів після отримання повного пакета документів Адміністрація сайту розгляне ваше повідомлення і видалить відповідні матеріали з сайту.

 1. Припинення дії облікового запису та видалення Матеріалів Користувача

4.1. Користувач згоден з тим, що Адміністрація залишає за собою право припинити дію облікового запису Користувача і / або заблокувати Користувачеві доступ до Сайту, в будь-який час без попереднього повідомлення Користувача і без зазначення причини, в наступних випадках:
4.1.1. Порушення положень цієї Угоди, його частин і доповнень;
4.1.2. За відповідним запитом органів державної влади, згідно з чинним законодавством;
4.1.3. Тривале невикористання облікового запису для доступу до сайту;
4.1.4. Інших випадках, якщо Адміністрація визнає подібне видалення необхідним для нормальної роботи Сайту.
4.2. Користувач має право в будь-який момент відмовитися від використання свого облікового запису в пошті і вимагати видалення свого облікового запису на сайті novobudova.com.ua.
4.3. Адміністрація залишає за собою право на свій власний розсуд змінювати (модерувати) або видаляти будь-яку опубліковану Користувачем інформацію, в тому числі інформацію (матеріали), що порушує (і) заборони, встановлені п 3.8. цієї Угоди користувача (а також будь-які інші заборони і вимоги, передбачені чинним законодавством України), включаючи особисті повідомлення та коментарі, з попереднім повідомленням або без такого, не відповідаючи за будь-яку шкоду, яка може бути заподіяна Користувачеві такою дією.
4.4. У разі розміщення Користувачем котрі належать до йому Матеріалів і надходження від правовласника мотивованої скарги на порушення його охоронюваних законом прав, Адміністрація має право видалити розміщений Користувачем контент, або заблокувати доступ до нього користувачів без повідомлення Користувача і без пояснення причин.

 1. Права і обов’язки

5.1. Адміністрація намагається забезпечувати безперебійну роботу Сайту, однак не несе відповідальності за повну або часткову втрату Матеріалів, що розміщуються Користувачем, а також за недостатню якість або швидкість надання Послуг.
5.2. Користувач має право розміщувати за допомогою Сайту об’єкти інтелектуальної власності, право на використання яких належать йому на законних підставах.
5.3. Адміністрація має право відмовити Користувачеві в розміщенні Матеріалів, текстових повідомлень, а також видалити Матеріали на свій розсуд, якщо їх зміст суперечить вимогам цієї Угоди.
5.4. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати і не копіювати, не продавати і не перепродавати, а також не використовувати в будь-яких комерційних цілях будь-які об’єкти інтелектуальної власності, розміщені на Сайті, крім тих випадків, коли таке право надається його законним Правовласником.
5.5. Адміністрація не гарантує, що сервіси сайту будуть відповідати вимогам Користувача; надаватимуться безперервно, швидко, надійно і без помилок, а результати, які можуть бути отримані Користувачем, будуть точними і надійними.
5.6. Будь-які матеріали, отримані Користувачем з використанням сервісів Сайту Користувач використовує на власний страх і ризик. Користувач самостійно несе відповідальність за будь-які збитки, який може бути нанесений комп’ютеру і / або даними в результаті завантаження і використання цих матеріалів.
5.7. Адміністрація зобов’язується повідомити Користувача про претензії 3-х осіб на розміщення Користувачем Матеріали. Користувач зобов’язується або надати Адміністрації права на публікацію Матеріалу або видалити Матеріал.
5.9. Адміністрацією вправі на першу вимогу відповідного уповноваженого (правоохоронного) органу, але відповідно до чинного законодавства, надавати такому державному органу наявну інформацію про Користувача, не виключаючи персональні дані.
5.10. Адміністрація не несе відповідальності:

 • за дії Користувача на Сайті;
 • за збої, що виникають в телекомунікаційних і / або енергетичних мережах, дія шкідливих програм, а також за недобросовісні дії третіх осіб;
 • за зміст і законність Інформації, використовуваної / одержуваної Користувачем в рамках Сервісу, а також за її характер;
 • за шкоду / упущену вигоду, заподіяний Користувачеві в результаті використання або неможливості використання того чи іншого сервісу;
 • за достовірність рекламної інформації, одержуваної Користувачем в рамках сервісу, і якість рекламованих в ній товарів / послуг тощо;
 • за будь-які пошкодження програмного і / або апаратного комплексу Користувача, що виникли в результаті користування сервісом.
 1. Загальна інформація

6.1. Ця Угода є юридично зобов’язуючим, як для Адміністрації, так і для Користувача.
6.2. Користувач має право відмовитися від прийняття змін і доповнень до Угоди, вироблених Адміністрацією, що означає відмову Користувачем від сервісів Сайту.
6.3. Всі можливі суперечки, що виникають у зв’язку з / з приводу виконання цієї Угоди, вирішуються відповідно до норм чинного законодавства України.
6.4. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрацією агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або будь-яких інших правовідносин, прямо не передбачених цією Угодою.
6.5. Користувач, який вважає, що його права й інтереси порушені через дії Адміністрації або третіх осіб у зв’язку з розміщенням на Сайті будь-якого Матеріалу, направляє претензію на електронну поштову адресу info@ novobudova.com.ua. Матеріал буде негайно вилучено з вільного доступу на першу вимогу законного правовласника.
6.6. У разі прийняття нормативно-правових актів органами влади України, які зачіпають цілком або в частині функціонування Сайту або Сервісів, Адміністрація зберігає за собою право внесення будь-яких змін у функціонування Сервісів, спрямованих на приведення діяльності Сайту у відповідність з новими нормами.