Гнучкий плінтус: переваги та недоліки

Гнучкий плінтус: переваги та недоліки

Гнучкі плінтуси – популярний вибір як для домовласників, так і для комерційних підприємств. Вони пропонують низку переваг, які можуть бути недоступними з іншими матеріалами, такими як дерево. На GibkijPlintus.RU представлений широкий асортимент гнучкого плінтуса за доступними цінами. Однак гнучкий плінтус має також низку недоліків. Нижче розповімо про плюси та мінуси гнучких плінтусів, щоб ви могли прийняти обґрунтоване рішення, перш ніж відмовитися від матеріалу, що використовується.

Переваги гнучкого плінтуса

Гнучкість

Найбільшою перевагою цього плінтуса є його гнучкість. Він може стати ідеальним вибором для оздоблення стін квартир, для яких характерна складна конструкція із закругленими кутами, нішами та арками. Крім того, він чудово виглядає на рівній поверхні.

Довговічність

Гнучкі плінтуси виготовляються з полівінілхлориду або поліуретану, зносостійкого матеріалу, який існує вже кілька десятиліть. Їх можна використовувати в будь-якому середовищі та забезпечити відмінний рівень захисту від вогню, оскільки вони не займаються.

Легкість встановлення

Гнучкий плінтус можна встановити відносно легко, якщо ви дотримуєтеся інструкцій виробника і маєте базове уявлення про механіку «зроби сам». Для цього знадобиться деякий час у порівнянні з деревом або іншими матеріалами, але це не повинно представляти особливих труднощів навіть для недосвідчених домовласників, які можуть час від часу проводити ремонт будинку.

Панелі попередньо вирізаються, а іноді можуть бути встановлені без необхідності різання. В інших випадках вони обрізаються на місці установником або ентузіастом, який встановлює їх, зазвичай, за допомогою лобзика (хоча є можливість використовувати різак для ПВХ). Однак найбільш поширений спосіб, яким ці дошки добре працюють разом, – це виготовлення їх стандартного розміру, а потім їх розрізання на дрібніші частини за допомогою електричної пилки.

Водостійкість

Гнучкий плінтус легкий і майже повністю водостійкий, що означає, що він добре зберігає тепло в холодні місяці завдяки своїм теплоізоляційним властивостям.

Гнучкий плінтус: переваги та недоліки

Простота догляду

Гнучкий плінтус невибагливий у догляді, тому що їм не потрібне полірування або герметизація дерев’яних поверхонь від розливів, які виникають під час приготування їжі тощо. Тому це хороший варіант для тих, хто не має часу на ретельний догляд.

ПВХ також стійкий до плісняви ​​та гниття, що робить його чудовим вибором, якщо будинок схильний до вогкості. Це також добре для тих, хто стурбований хімічними речовинами у навколишньому середовищі, тому що ПВХ нетоксичний.

Недоліки гнучкого плінтуса

Дешевший матеріал

Найбільший недолік використання гнучких плінтусів, і це дійсно стосується будь-якого типу матеріалу – він виглядає дешево в порівнянні з деревом, яке має природний зовнішній вигляд, який з часом покращується при покритті маслом або лаком.

Естетика

Тим, хто віддає перевагу сучасним будинкам, може не сподобатися гнучкий плінтус із ПВХ, тому що він може виглядати «пластиковим», хоча деякі домовласники вважають це перевагою, оскільки вони хочуть, щоб стиль їхнього домашнього інтер’єру був якомога чистішим і мінімалістичнішим, лаконічний вигляд без зайвого декору.

Висновки

Таким чином, гнучка плінтуса – гарний варіант для тих, хто практично не має досвіду самостійної роботи, і їх можна відносно легко встановити. Це економічна та довговічна альтернатива дерев’яному плінтусу, крім того – це економічна альтернатива для ділянок з інтенсивним рухом у будинку, таких як кімнати, де діти проводять більшу частину свого часу. Його нелегко подряпати, а сліди можна просто стерти.

Один з найпривабливіших аспектів гнучких плінтусів для людей з обмеженим бюджетом – це те, що вони значно дешевші за дерев’яні. Крім того, вони рідше ушкоджуються з часом, і їх легко чистити. Все, що вам потрібно зробити, це додати кілька ковпачків білого оцту в неглибоку миску з теплою водою, ретельно перемішати і протерти ганчіркою або губкою плінтуси. Вони виглядатимуть бездоганно чистими. Ви також можете фарбувати гуму та ПВХ, але це може бути трудомістким. Перед фарбуванням необхідно ретельно підготувати поверхні, щоб вони не відшаровувалися. В іншому випадку, плінтус втратить свою естетичність, оскільки з часом відірвуться шматочки фарби.

На закінчення можна сказати, що гнучкий плінтус є відмінним варіантом для приміщень зі складною конструкцією, оскільки він дозволяє обробити ділянки, які не доступні для стандартного плінтуса. Гнучкий матеріал має безліч переваг, включаючи довговічність, простоту установки та водостійкість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *