Яке вибрати покриття для доріжок в саду і на дачі?

Яке вибрати покриття для доріжок в саду і на дачі?

Добре, коли по доріжках в саду можна прогулюватися в будь-яку погоду і навіть в дощ не побоюватися забруднити в грязі взуття. Зрозуміло, домогтися цього нескладно, потрібно просто правильно вибрати покриття для садових доріжок. Гарне покриття не дозволить накопичуватися калюжах на своїй поверхні. Воно ніколи не буде слизьким, навіть в зимовий період. При цьому ще бажано, щоб воно було економічним. Безперечно, всі ці властивості поєднують в собі модульні гумові та пластикові покриття.

Яке вибрати покриття для доріжок в саду і на дачі?

Плитка з гумової крихти відмінне покриття для доріжок в саду

Практична, яка не потребує особливого догляду в процесі експлуатації модульна плитка з гумової крихти – ідеальне покриття для дачних доріжок. Замовивши укладання гумової плитки, ви на довгі роки забудете про цю проблему, так як гумова плитка відрізняється тривалим терміном служби. До того ж, на всій його довжині вона зберігає привабливий зовнішній вигляд і первісний колір, так як це покриття стійке до зносу і впливу ультрафіолетового випромінювання. Плитка з гумової крихти ефективно перешкоджає ковзанню. Наприклад, навіть на вологій доріжці, покритої модульним гумовим покриттям, ви ніколи не посковзнетеся.

Гумова крихта – дуже міцний матеріал, вона стійка до стирання і випадковим механічних пошкоджень. Але навіть якщо допустити, що таке може трапитися, колишній вигляд доріжки дуже легко відновити шляхом заміни пошкодженого модуля на новий, при цьому не потрібно демонтувати всі покриття. Доріжки з гумової плитки можуть укладатися прямо на ущільнений грунт. Виглядають вони дуже естетично, і якщо ви зупините свій вибір на цьому покритті для доріжок, то вони стануть справжньою окрасою вашого саду.

Застосування пластикового модульного покриття

Пластикові модулі – недороге покриття для садових доріжок, що володіє відмінними експлуатаційними властивостями. Воно додасть вашому саду і присадибній ділянці завершеність і доглянутий вигляд. Таке покриття:

  • довговічне;
  • зносостійкість;
  • легко переносить впливу навколишнього середовища у вигляді перепадів температур і атмосферних опадів;
  • не потребує складному догляді;
  • не деформується від часу;
  • стійке до дії сонячних променів;
  • має ефектний зовнішній вигляд.

Як відомо, монтаж такого покриття для садових доріжок надзвичайно простий. Кожен модуль має замки, що забезпечують зчеплення елементів покриття один з одним. В результаті виходить суцільне полотно, яке може укладатися на будь-яку основу – асфальт, бетон або грунт. Укладання здійснюється в рекордно короткі терміни і без застосування будь-яких спеціальних інструментів. А якщо ви раптом вирішите перепланувати свою ділянку і перенести доріжки на інше місце, то модульне пластикове покриття в цьому випадку легко розбирається і монтується повторно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *